Bir Gaste

EROTİK KLİBİ YÜZÜNDEN TUTUKLANAN ÜNLÜ ŞARKICI

EROTİK KLİBİ YÜZÜNDEN TUTUKLANAN ÜNLÜ ŞARKICI

Mısır’ın ünlü pop şarkıcısı Shyma, son klibinde iç çamaşırlarıyla erotik bir şekilde muz yediği gerekçesiyle tutuklandı. Mısırlı şarkıcının kullandığı figürlerin ‘ahlaksızlığa’ sürüklediği belirtildi.
Mısırlı ünlü şarkıcı Shyma, çekmiş olduğu klipte erotik bir şekilde muz yediği için tutuklandı. Al Arabiya’nın haberine göre, Mısır mahkemesi, ’18 yaşının altındaki çocukların da kolaylıkla erişebileceği bir klibin porno içerikli olmaması gerektiği’ gerekçesiyle şarkıcının tutuklanmasına karar verdi.

Kararda ‘kadının seks objesi olmadığı’ belirtildi ve Mısırlı şarkıcının kullandığı figürlerin ‘ahlaksızlığa’ sürüklediği belirtildi.

Polis yetkilileri Shyma’nın, “I Have Issues” adlı şarkısının videosunun, şikayetlerin başlamasına neden olduğunu ve “ahlaksızlığı teşvik ettiğini’ bildirdi.
Genç şarkıcı ise klibin üzerine gelen tepkilerin ardından Facebook hesabında, “Klibi izleyenler ve onu uygunsuz bir şekilde anlayan herkesten özür diliyorum” ifadesini kullandı. Shyma, klibin ardından bu şekilde sert tepkilerin geleceğini tahmin etmediğini söyledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ